REHAU PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ

 

 

 

 

 

Bir binanın karakterini görsel, işlevsel ve enerjisel açıdan bir bütün olarak binan cehpesi taşır. Pencere ve cephe alanlarındaki sistemlerimiz ile bir marka kalitesi inşa eder ve tüm gereksinimlerinizin kişisel olarak karşılanabileceği ürünlere sahip olursunuz.Rehau pencere ve Kapı sistemleri sayesinde penceredeki enerji kayıplarını %76'ya kadar' azaltırken, optimum konfora da sahip olursunuz.Ürün çok çeşitlidir: Pencere, cephe, kaldırmalı sürme kapı, ev kapısı, kış bahçesi, teras sistemleri, jaluzilerden, kepenk ve iç pencere pervazlarına kadar. Yenilikçi sistem çözümlerinin yanında, projelendirmeden uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında birinci sınıf hizmetlerle size destek vermekteyiz.
Çok yönlü ürün ve hizmet gamımızı keşfedin…

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Boş (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkımızda

Biz ;  Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile  kaliteli ve yenilikçi ürünleri  mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu artırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünleri sizlere sunmaktır. Kullandığımız ürünler, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak  şekilde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı  ile seçilmektedir..
Ekoloji
Amacımız, yapıların inşasında enerjiyi verimli kullanabilmek için tüm müşterilerimize destek olmaktır. Bu sebeple ürünlerimizin tümü yüksek yalıtım sağlar, uzun ömürlüdür ve az bakım gerektirmektedir. Bizim ürünlerimiz, doğanın formunu bozmamak için  en az ekolojik iz bırakacak şekilde minimum enerji kullanarak ve geri dönüştürülebilir yapı ile üretilmektedir.
Tasarım
Amacımız,  farklı tasarımlarımız ile mekanlarınızın daha da güzelleşmesine ve mimarinizde kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olmaktır. Ürünlerimiz,  beklentilerinizi karşılayacak şekilde doğanın renklerini bünyesinde bulunduran geniş renk yelpazesi, doğal dokulu ve eşsiz yüzey kalitesiyle zamandan bağımsız bir  tasarıma sahiptir.
Çalışanlarımız ve Müşterilerimiz
Bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız. Kalite, güvenlik, çevre ve insana önem vererek  takım ruhu ile çalışmaktayız.

Temel Değerlerimiz

Dürüstlük
Bizler, her zaman tüm gerçekleri olduğu gibi söyler, tüm iletişim sürecinde  açık ve samimi davranırız.
Markalarımıza ilişkilerimizde geri bildirimi direk ve olumlu bir şekilde yaparız.
Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile takım ruhuyla hareket ederiz.
Düzeltici ve önleyici tedbirleri alırken, yanlışları açık yüreklilikle belirtir, doğruları tüm gerçekliği ile savunuruz.
Düşündüğümüz ile söylediğimiz birbirinden farklı olamaz. Bizim özgünlüğümüz budur.

Yüksek Performans
 Performansımız; çalışanlarımız, müşterilerimiz, toplum ve çözüm ortaklarımızca düzenli bir şekilde ölçülür. Mükemmelliğe ulaşma tutkumuz ile tüm iş süreçlerimizde   sürekli gelişim için gayret gösterir, temel amaçlarımızdan, değerlerimizden ve vizyonumuz dan sapmadan yolumuza başarı ile devam ederiz. Söylediğimizi yaparız, yaptığımızı paylaşırız, bizim sorumluluk ve disiplinimiz anlayışımız budur.

Biz Kimiz

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile  kaliteli ve yenilikçi ürünleri  mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu artırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünleri sizlere sunmaktır... Devamı

 

İletişim

Tuncer Sokak No: 12-A Anıttepe

 

Çankaya ANKARA

cinar@cinar-grup.com

0312-230 01 78

0312-230 10 79

0533-349 59 57